"Кожному гарантується право вільного доступу до інформації про стан довкілля, про якість харчових продуктів і предметів побуту, а також право на її поширення. Така інформація не може бути засекречена" ст.50 Конституції України

пʼятниця, 19 лютого 2010 р.

§ TURTLE NEWS: [FOOD] В Луцьку заміть кави «Якобз» реалізовували перетерті жолуді з барвниками

Понад 250 банок неякісної кави вилучили правоохоронці у луцького підприємця, котрий здійснював продаж напою під торгівельною маркою „Якобз". Протягом трьох місяців недобросовісний продавець реалізовував цей продукт зі свого складу, де велася лише оптова торгівля товару, а ціни на каву зовсім не відрізнялися від ринкових.

За словами начальника сектору УДСБЕЗ Тараса Ковальчука, до їхнього відділу надійшла оперативна інформація щодо фальсифікату. Відразу працівники міліції здіснили перевірку, вилучили контрафактний товар та відправили його наперевірку.

Виявилося, що у 50- та 100-грамових баночках не було жодної зернинки кави. Експертиза встановила, що до складу „сурогату" входили: мука, перетерта кора дуба, жолуді, каштани, ароматизатори та фарбники.

На думку правоохоронців, напій надходив з однієї із областей України.

На даний момент спеціальна експертиза встановлює суму збитків, від якої і залежатиме, чи порушать проти підприємця кримінальну справу, чи йому доведеться сплатити лише штраф за адміністративне правопорушення.

Ірина НОВОСАД,
ВЗГ УМВС України у Волинській області

Немає коментарів:

Дописати коментар